Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Drevená Hra

BlindBox

Drevená Hra BlindBox je drevená hra, ktorá kombinuje hádanky s pamäťovými hrami a posilňuje pocity, ako je sluch a dojem. Je to ťahová hra pre dvoch hráčov. Hráč, ktorý zbiera svoje vlastné guličky skôr, ako vyhrá druhý hráč. Hráči hrajú horizontálne zásuvky tak, aby zarovnali diery v strede, aby vytvorili zvislé cesty, aby padli guličky. Hra vyžaduje schopnosti strategického myslenia, ktoré blokujú súpera, dobrú pamäť pre správne pohyby a veľkú pozornosť, aby sa zistilo, kde sú vaše guľky presunúť do.

Názov projektu : BlindBox, Meno dizajnérov : Ufuk Bircan Özkan, Meno klienta : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Drevená Hra

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.