Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vlajková Loď

Lenovo

Vlajková Loď Cieľom programu Lenovo Flagship Store je vylepšiť imidž značky tým, že poskytuje publiku platformu na prepojenie interakcie a zdieľania prostredníctvom životného štýlu, služieb a skúseností vytvorených v obchode. Koncepcia dizajnu je navrhnutá na základe poslania uskutočniť prechod od výrobcu výpočtového zariadenia k vedúcej značke medzi poskytovateľmi spotrebnej elektroniky.

Názov projektu : Lenovo, Meno dizajnérov : Johnson Li, Meno klienta : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Vlajková Loď

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.