Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň A Náušnice

Droplet Collection

Prsteň A Náušnice Kolekcia šperkov kvapiek čerpá inšpiráciu z pokoja a krásy kvapiek vody. Kombinuje 3D dizajn a tradičnú pracovnú techniku a skúma tvorbu kvapiek na liste. Leštený strieborný povrch 925 napodobňuje odrazný povrch kvapiek vody, zatiaľ čo do dizajnu sa hravo integrujú aj perly so sladkou vodou. Každý uhol krúžku a náušníc vykazuje odlišný tvar, pričom dizajn zostáva univerzálny.

Názov projektu : Droplet Collection, Meno dizajnérov : Lisa Zhou, Meno klienta : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Prsteň A Náušnice

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.