Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Senzorový Faucet

miscea LIGHT

Senzorový Faucet Sortiment faucetov s aktivovaným senzorom miscea LIGHT má integrovaný dávkovač mydla navrhnutý priamo do kohútika pre pohodlie a maximálny prínos hygieny rúk. Vďaka rýchlej a spoľahlivej senzorickej technológii dávkuje mydlo a vodu pre hygienický a ergonomický zážitok z umývania rúk. Zabudovaný dávkovač mydla sa aktivuje, keď ruka používateľa prechádza sektorom mydla. Mydlo sa potom vydáva iba vtedy, keď je ruka používateľa umiestnená pod výtok mydla z kohútika. Voda môže byť prijímaná intuitívne držaním rúk pod výtokom vody.

Názov projektu : miscea LIGHT, Meno dizajnérov : Rob Langendijk, Meno klienta : miscea GmbH.

miscea LIGHT Senzorový Faucet

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.