Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Feeder

Food Feeder Plus

Feeder Krmivo Feed Plus Plus pomáha deťom nielen jesť samo, ale tiež znamená väčšiu nezávislosť rodičov. Dojčatá sa dokážu samy držať a cmúľať a žuť po tom, čo ste rozdrvili jedlo rodičov. Krmivo Food Feeder Plus je vybavené väčším pružným silikónovým vakom, ktorý uspokojí rastúcu chuť k jedlu detí. Je to nevyhnutná výživa a umožňuje malým deťom bezpečne skúmať a vychutnať si čerstvé pevné jedlo. Potraviny nemusia byť očistené. Jedlo jednoducho vložte do silikónového vaku, zatvorte západku a deti sa môžu tešiť z vlastného kŕmenia čerstvým jedlom.

Názov projektu : Food Feeder Plus, Meno dizajnérov : Kidsme, Meno klienta : kidsme.

Food Feeder Plus Feeder

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.