Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rekreačné Zariadenia

Winter under the roof

Rekreačné Zariadenia V Astane nie sú žiadne lyžiarske aktivity. Pre horské aktivity a prípravu na súťaž v alpskom lyžovaní bol vynájdený objekt s názvom indoor ski center. Poskytuje tri typy trás pre rôzne majiteľské schopnosti lyžovania. Navrhnuté stojany pre divákov na sledovanie športových udalostí. Hotel určený pre zahraničných športovcov a návštevnícke centrum. Na fasáde sa odráža myšlienka ľadovej rokliny pokrytej snehom. Podperné stredové čeľuste pripomínajú cencúle. Myšlienka takého centra bola zameraná na podporu lyžovania v Kazachstane.

Názov projektu : Winter under the roof, Meno dizajnérov : Ozimuk Tatyana, Meno klienta : The diploma project.

Winter under the roof Rekreačné Zariadenia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.