Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Sprchovací Kút

Rain Soft

Sprchovací Kút Výhľad na vodopád v prírode môže prilákať každého a pozerať sa naň alebo sa sprchovať pod, môže vytvoriť uvoľňujúci výrub. Preto bolo potrebné simulovať relaxačnú scénu vodopádu v domoch a apartmánoch, aby ste mohli zažiť radosť zo sprchovania. pod vodopádom doma. Existujú dva typy striekania v tomto dizajne. Päsťový režim: Hustota alebo koncentrácia vody je v strede a dá sa umývať telo. Druhý režim: Voda sa nalieva zvisle do tvaru kruhu a je možné použiť šampón a je obklopený vodnou stenou a táto stena môže byť l

Názov projektu : Rain Soft , Meno dizajnérov : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Meno klienta : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Sprchovací Kút

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.