Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Islamská Identita

Islamic Identity

Islamská Identita Koncepcia projektu značky na zdôraznenie hybridnej islamskej tradičnej výzdoby a súčasného dizajnu. Ako klient bol pripútaný k tradičným hodnotám, ale zaujímal sa o súčasný dizajn. Projekt bol preto založený na dvoch základných tvaroch; kruh a štvorec. Tieto tvary sa použili na zdôraznenie kontrastu medzi kombináciou tradičných islamských vzorov a súčasného dizajnu. Každá jednotka vo vzore bola použitá raz, aby poskytla identite sofistikovaný prejav. Strieborná farba bola použitá na zdôraznenie súčasného vzhľadu.

Názov projektu : Islamic Identity, Meno dizajnérov : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Meno klienta : Lama Ajeenah.

Islamic Identity Islamská Identita

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.