Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reklamný Plagát

Amal Film Festival

Reklamný Plagát Plagát bol inšpirovaný veselou oslavou na festivaloch. Dizajn bol vytvorený s cieľom prijať a osláviť rozdiely, ktoré existujú v bohatej španielskej kultúre. Keďže Španielsko je multikultúrnou krajinou, ktorá má bohatú históriu a identitu, plagát bol navrhnutý tak, aby zdôrazňoval nádej medzi Európanmi a Arabmi, moslimami a kresťanmi. Projekt bol navrhnutý v štúdiu Barnbrook v Londýne vo Veľkej Británii. Vytvorenie plagátu trvalo 1 týždeň. Použité farby, typ a symboly boli inšpirované križovatkou medzi španielskou a arabskou kultúrou.

Názov projektu : Amal Film Festival, Meno dizajnérov : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Meno klienta : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Reklamný Plagát

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.