Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umelecké Diela

Arabic Calligraphy

Umelecké Diela Toto sú príklady súčasného arabského kaligrafického umenia, ktoré praktizuje ománsky umelec, Dr. Salman Alhajri, pomocný profesor umenia a dizajnu na sultánskej univerzite Qaboos. Vysvetľuje estetické rysy arabskej kaligrafie ako jedinečnej ikony islamského umenia. Salman začal svoju prax manuálne v arabskej kaligrafii ako hlavnej témy v roku 2006. V roku 2008 začal používať digitálne a grafické technológie, tj grafický softvér (založený na vektoroch) a arabský skriptový softvér, napríklad „Kelk“, odvtedy Alhajri vyvinul svoj jedinečný štýl v tomto umeleckom prúde.

Názov projektu : Arabic Calligraphy , Meno dizajnérov : Salman Alhajri, Meno klienta : Sultan Qaboos University, Rozna Muscat Gallery, Fatma's Gallery, Muscat, Ghalya’s Musem of Modern Art, Dubai Community Theatre and Arts Centre (DUCTAC) .

Arabic Calligraphy  Umelecké Diela

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.