Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koncový Stôl

TIND End Table

Koncový Stôl Koncový stôl TIND je malý, ekologický stôl so silnou vizuálnou prítomnosťou. Recyklovaná oceľová doska bola rezaná vodným lúčom so zložitým vzorom, ktorý vytvára živé vzory svetla a tieňa. Tvary bambusových nôh sú určené vzorom v oceľovom vrchole a každé zo štrnástich nôh prechádza oceľovým vrchom a potom je narezané. Pri pohľade zhora vytvára karbonizovaný bambus zadržujúci vzor, ktorý je postavený proti perforovanej oceli. Bambus je rýchlo obnoviteľná surovina, pretože bambus je rýchlo rastúca tráva, nie drevný produkt.

Názov projektu : TIND End Table, Meno dizajnérov : Nils Finne, Meno klienta : FINNE Architects.

TIND End Table Koncový Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.