Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pódium Pre Svadobnú Hostinu

Depiction

Pódium Pre Svadobnú Hostinu Krásne navrhnutá sada pre svadobnú hostinu. Grand avenue privíta hosťa na mäkkom bielom kožušine. Cítia podstatu mesta Rím cez bránu, rímske stĺpy, sochu, okrúhle sedadlo v štýle tienia a obrovské "Fontana-di-trevi". Zvuk tečúcej vody vytvára na pozadí upokojujúcu hudbu, zatiaľ čo novomanželia pozdravujú. Ani jeden človek z tímu nikdy nepočul alebo nevidel skutočnú štruktúru a stále získal stopercentné zobrazenie pôvodnej štruktúry, čo je hodné urobiť všetko za 20 dní.

Názov projektu : Depiction, Meno dizajnérov : Arundhati Subodh Sathe, Meno klienta : Victrans Engineers.

Depiction Pódium Pre Svadobnú Hostinu

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.