Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hodiny

Hamon

Hodiny Hamon sú hodiny vyrobené z plochého a okrúhleho porcelánu a vody. Ruky hodín sa každú sekundu otáčajú a jemne prepláchnu vodu. Správanie sa vodnej hladiny je plynulé prekrývanie vlniek vytvorených od minulosti do súčasnosti. Jedinečnosťou týchto hodín je ukázať nielen súčasný čas, ale aj akumuláciu a útlm času, ktorý je indikovaný tým, že sa hladina vody mení každú chvíľu. Hamon je pomenovaný po japonskom slove „hamon“, čo znamená vlnky.

Názov projektu : Hamon, Meno dizajnérov : Kensho Miyoshi, Meno klienta : miyoshikensho.

Hamon Hodiny

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.