Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Meline

Stolička Meline je inovatívna stolička s úložným priestorom. Jeho minimálny dizajn má poličku a kolík na zavesenie bundy a tašky. Polica je ideálna na uloženie nástrojov a predmetov študentov a rozširuje sa smerom von, aby boli niektoré predmety ľahko dostupné. Je ľahký s rámom z tvrdého dreva a laminátovým sedením / poličkou. Dizajn je ovplyvnený štýlom DeStijl. Meline je spoľahlivá stolica, stolica, ktorú môžete nazvať „priateľom“.

Názov projektu : Meline, Meno dizajnérov : Eliane Zakhem, Meno klienta : E Zakhem Interiors.

Meline Stolička

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.