Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Podlahové Sedadlo

Fractal

Podlahové Sedadlo Fractal, inšpirovaný origami, prechádza cez záhyby a záhyby a vytvára rýchly a jednoduchý spôsob prispôsobenia sa nášmu telu a našim činnostiam. Jedná sa o plstené sedadlo štvorcového tvaru, ktoré neobsahuje žiadne výstuže ani ďalšiu oporu, len svojou technológiou dokáže pri odpočinku uniesť naše telo. Umožňuje mnoho použití: ako puzdro, sedadlo, ležadlo dlhé, a keďže ide o modul, je možné ho spojiť s ostatnými a vytvoriť tak veľa rôznych konfigurácií miestností.

Názov projektu : Fractal, Meno dizajnérov : Andrea Kac, Meno klienta : KAC Taller de Diseño.

Fractal Podlahové Sedadlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.