Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolná Lampa

Aida

Stolná Lampa Osobne čerpám inšpiráciu zo zvierat v prírode a vo väčšine svojich návrhov uprednostňujem rozmiestnenie prírodných foriem pred použitím geometrických tvarov. Stolná lampa je jedným z mojich obľúbených objektov v dizajne interiéru. Dizajn tejto stolovej lampy sa inšpiroval baranom Horn. Pokúsil som sa vytvoriť sochársku a dekoratívnu formu fungujúcu ako stolná lampa.

Názov projektu : Aida, Meno dizajnérov : Ali Alavi, Meno klienta : Ali Alavi design.

Aida Stolná Lampa

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.