Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Policový Systém

bibili

Policový Systém Tieto police sú dômyselné a klasické koncepcie a zapôsobia silnou osobnosťou. Vyplýva to z prevráteného umiestnenia triangulovaných stĺpikov, čo má za následok krútiaci pohyb, ktorý hrá v rôznych hĺbkach jednotky nad jej výškou. Vytvorený dynamický efekt dodáva nábytku takmer ľudský charakter: v závislosti od toho, odkiaľ sa na neho niekto pozerá, sa zdá, že sa pozerá cez rameno a / alebo počúva dvere. Police „bibili“ sa vyrábajú v moduloch rôznej šírky. Preto je možné vytvoriť funkčné steny so živým grafickým efektom.

Názov projektu : bibili, Meno dizajnérov : Rosset Thierry Michel, Meno klienta : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili Policový Systém

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.