Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vetrané Otočné Dvere

JPDoor

Vetrané Otočné Dvere JPDoor sú užívateľsky prístupné otočné dvere, ktoré sa spájajú so systémom žalúziových okien, čo pomáha vytvárať prúdenie vzduchu a zároveň šetrí priestor. Dizajn je o prijímaní výziev a ich riešení individuálnym prieskumom, technikami a presvedčením. Neexistuje žiadne právo alebo zlé, sú nejaké návrhy, je to skutočne veľmi subjektívne. Skvelé dizajny však spĺňajú potreby a požiadavky koncových používateľov alebo majú veľký vplyv na komunitu. Svet je plný rôznych dizajnových prístupov v každom rohu, a tak sa nevzdávajte skúmania, „zostaň hladný blázon - Steve Job“.

Názov projektu : JPDoor, Meno dizajnérov : Jerome Thia, Meno klienta : Exuidea Design.

JPDoor Vetrané Otočné Dvere

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.