Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Firemné Značky Interiéru

Wellness and DaySPA

Firemné Značky Interiéru Denné kúpeľné zariadenie, ktoré je navrhnuté tak, aby stimulovalo zákazníka po príchode a pomáha okamžitému prechodu z každodennej mestskej rutiny do priestoru duchovného a fyzického povznášania. Koncept značky sa vzťahuje na parametrický objem stropu a stien, ktoré podobne ako prirodzené otvory v jaskyni umožňujú prirodzené denné svetlo zaplaviť kancelárske a účtovnícke priestory za nimi. Dva prijímacie moduly sú pozlátené do medených listov pripomínajúcich dva fazetované polodrahokamy. Dizajnový prístup je metaforou vnútornej krásy, ktorá vyžaduje odhalenie zdokonalenia.

Názov projektu : Wellness and DaySPA, Meno dizajnérov : Helen Brasinika, Meno klienta : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Firemné Značky Interiéru

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.