Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dvojité Umývadlo

4Life

Dvojité Umývadlo 4 Umývadlo DoubleLife Double zaujme svoje miesto v kúpeľniach vďaka svojej pevnej forme a funkčnému použitiu. Umývadlo je určené na to, aby umožnilo užívateľovi používať výrobok súčasne ako jedno a dvoj umývadlo. Pri použití v jednom umývadle poskytuje produkt veľkú plochu police; pri použití dvojitých umývadiel sa polica zruší a vytvorí sa nové umývadlo, čím umývadlo môžu využívať dvaja ľudia súčasne. Zrušením aspektu police sa police, ktorá sa už nepoužíva, môže použiť ako polica v kúpeľňovom nábytku s montážnymi prvkami, ktoré sa poskytujú na požiadanie.

Názov projektu : 4Life, Meno dizajnérov : SEREL Seramic Factory, Meno klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life Dvojité Umývadlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.