Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesné Wc Panvica

4Life

Závesné Wc Panvica Toaletná misa pre 4 osoby zaujala svoje miesto v kúpeľni svojou pevnou formou a funkčným využitím ako nový obraz charakteristickej dominancie. Toaletná misa šetrná k životnému prostrediu zapôsobí tak esteticky, ako aj rešpektom k prírode… Všeobecný prístup v súprave tenkých poťahov sedadiel Dizajn ľahko demontovateľných súprav toaletných sedadiel s blokovacím mechanizmom sú funkčné ovládacie tlačidlá, ktoré sa vkladajú do vnútornej časti súpravy poťahov. Tlačidlá, s ktorými užívateľ kontaktuje, sú umiestnené na miestach, ktoré sa najťažšie znečistia, čo poskytuje ďalšiu výhodu z hľadiska hygieny.

Názov projektu : 4Life, Meno dizajnérov : SEREL Seramic Factory, Meno klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life Závesné Wc Panvica

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.