Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umývadlo

Serel Wave

Umývadlo Umývadlo SEREL Wave zaujme svoje miesto v moderných kúpeľniach s nominálnymi líniami, funkčnými riešeniami a pôsobivou kvalitou. Umývadlo SEREL Wave; Aj keď mení súčasné vnímanie dvojitého umývadla svojou jedinečnou formou misy, zahŕňa aj používanie dospelých a detí spolu s estetickou formou. Okrem použitia ako detská panva poskytuje funkciu na čistenie a čistenie topánok, ktoré sa používajú v islamskej kultúre. Všeobecným prístupom pri návrhu umývadla je modernizmus a funkcionalizmus. Tento prístup tak dôležito ovplyvňuje dizajn.

Názov projektu : Serel Wave, Meno dizajnérov : SEREL Seramic Factory, Meno klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave Umývadlo

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.