Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Elektrické Bicykel

Silence

Elektrické Bicykel Silence je úplne nový koncept riadenia bicykla. Bol navrhnutý tak, aby mal svoj vlastný zmyslový orgán, v ktorom spoločnosť Karl H Studio používala 4 technológie, radar, LED, detektory a počítač. Ticho môže povedať aktuálny stav každému jazdcovi na základe jeho vlastných jazdných podmienok. S úctou, Karl Huang navrhol Silence, aby si urobil bicykel, aby sa venoval priateľom so sluchovým postihnutím a pomohol im vyhnúť sa nebezpečenstvu. Aj keď sú v mierovom svete bez zvukov, majú stále právo na neobmedzenú a bezpečnú jazdu.

Názov projektu : Silence, Meno dizajnérov : Yi-Sin Huang, Meno klienta : Karl H Studio .

Silence Elektrické Bicykel

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.