Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Mestský Elektrikár

Lecomotion

Mestský Elektrikár LECOMOTION E-trike je ekologická a inovatívna trojkolka s elektrickým pohonom, ktorá bola inšpirovaná vnorenými nákupnými vozíkmi. E-triky LECOMOTION sú navrhnuté tak, aby fungovali ako súčasť systému zdieľania mestských bicyklov. Navrhnuté tiež na vzájomné hniezdenie v rade na kompaktné skladovanie a na uľahčenie zhromažďovania a premiestňovania mnohých osôb naraz pomocou otočných zadných dverí a odnímateľnej kľukovej sady. Poskytuje sa pomoc pri šliapaní na pedále. Môžete ho použiť ako normálny bicykel s podpornou batériou alebo bez nej. Náklad tiež umožnil prepravu 2 detí alebo jedného dospelého.

Názov projektu : Lecomotion, Meno dizajnérov : Natacha Lesty, Meno klienta : Lesty design.

Lecomotion Mestský Elektrikár

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.