Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Čelenka

Gaia

Čelenka Gaia je majestátnym zázrakom dizajnu pre zmocnenú bohyňu modernej spoločnosti. Kľúčovým prvkom, ktorý spolu syntetizuje a vytvára výnimočnú prítomnosť, je bohatstvo a provokácia. Prechod z „rohatých krídel“ do reťaze „omega“ dodáva tomuto dielu dynamickú siluetu za hranice dizajnu šperkov.

Názov projektu : Gaia, Meno dizajnérov : Herman Francisco Delos Santos, Meno klienta : HERMAN FRANCISCO.

Gaia Čelenka

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.