Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Webových Stránok

Trionn Design

Dizajn Webových Stránok Biele plátno poskytuje ideálne zázemie, na ktorom sa dá stavať. Kombinácia sladkej sladkej farby poskytuje dokonalý pútavý prvok, ktorý vtiahne diváka. Kombinácia patkových a bezpatkových fontov a váhy a farieb vytvára opojnú zmes, ktorá láka diváka na ďalšie preskúmanie. Webová stránka animácie HTML5 s paralaxou s responzívnym dizajnom, máme vlastný dizajn vektorových znakov zamestnancov. jeho jedinečný dizajn s jasnou farbou s peknými a hladkými animáciami.

Názov projektu : Trionn Design, Meno dizajnérov : Sunny Rathod, Meno klienta : TRIONN DESIGN.

Trionn Design Dizajn Webových Stránok

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.