Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpeľňový Nábytok

Sott'Aqua Marino

Kúpeľňový Nábytok Zbierka Sott'Aqua Marino s tvorivými detailami podmorského sveta do kúpeľní ponúka luxus navrhovania vlastnej kúpeľne pomocou širokej škály dostupných modulačných možností. kúpeľňa so svojou flexibilitou pre použitie s jednoduchými alebo dvojitými umývadlovými skrinkami.Kruhové zrkadlo namontované na stenu s vešiakom má tiež skrytý systém osvetlenia.

Názov projektu : Sott'Aqua Marino, Meno dizajnérov : Isvea Eurasia, Meno klienta : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Kúpeľňový Nábytok

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.