Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpeľňový Nábytok

Valente

Kúpeľňový Nábytok Kúpeľňová kolekcia Valente inšpirovaná drahými kameňmi prírody ponúka luxus navrhovania vašej kúpeľne a prispôsobovania priestoru rôznymi spôsobmi použitia. Každý vzácny kameň v prírode je jedinečný, všetky nábytkové prvky kolekcie Valente majú rôzne veľkosti a farby. Cieľom týchto prvkov navrhnutých v rôznych veľkostiach a farbách je priniesť do našich kúpeľní nebeskú krásu prírody a do kúpeľní priniesť rytmus a dynamiku.

Názov projektu : Valente, Meno dizajnérov : Isvea Eurasia, Meno klienta : ISVEA.

 Valente Kúpeľňový Nábytok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.