Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpeľňový Nábytok

Soluzione

Kúpeľňový Nábytok Kolekcia kúpeľňového nábytku Soluzione je navrhnutá na základe myšlienky vytvorenia inovatívnych a elegantných riešení, ktoré uľahčujú život, mier a budujú kúpeľne so zmyslom pre osobnosť. Kúpeľňové skrinky, ktoré sú k dispozícii v troch rôznych veľkostiach so zásuvkami a výberom dverí skrinky, sa kombinujú s drezymi, aby sa predefinovala estetika kúpeľne. Voliteľný modul na zavesenie uterákov je kruhový inovatívny prístup k ukladaniu a zaveseniu uterákov. Kolekcia Soluzione dostupná v bielej a antracitovej farbe laku dúfa, že ponúkne inovatívne riešenia kúpeľní.

Názov projektu : Soluzione, Meno dizajnérov : Isvea Eurasia, Meno klienta : ISVEA.

Soluzione Kúpeľňový Nábytok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.