Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kúpeľňový Nábytok

Sentimenti

Kúpeľňový Nábytok Zbierka kúpeľňového nábytku Sentimenti inšpirovaná pocitmi a kontrastom existujúcich emócií ponúka modernú a elegantnú kúpeľňovú atmosféru. Horizontálne a vertikálne kontrastné drevené vlečky stelesňujú kontrastné pocity a dodávajú kúpeľniam nádych dynamiky. Kolekcia Sentimenti je pripravená byť súčasťou kúpeľní všetkých veľkostí s kúpeľňovými skrinkami štyroch rôznych veľkostí, dostupných so zásuvkami a dverami skrinky a zrkadla so skrytým osvetlením a zrkadlovými dverami skrinky.

Názov projektu : Sentimenti, Meno dizajnérov : Isvea Eurasia, Meno klienta : ISVEA.

Sentimenti Kúpeľňový Nábytok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.