Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Diamantový Prsteň

The Great Goddess Isida

Diamantový Prsteň Isida je 14K zlatý prsteň, ktorý sa vám nasunie na prst a vytvorí očarujúci vzhľad. Fasáda prsteňa Isida je ozdobená jedinečnými prvkami, ako sú diamanty, ametysty, citríny, tsavorit, topaz a doplnené bielym a žltým zlatom. Každý kus má svoj vlastný špecifikovaný materiál, vďaka čomu je jedinečný. Fasáda plochého skla na nakrájaných drahokamoch navyše odráža rôzne lúče svetla v rôznych prostrediach, čím prsteňu dodáva exkluzívny charakter.

Názov projektu : The Great Goddess Isida, Meno dizajnérov : Tatyana Raksha, Meno klienta : STDIAMOND.

The Great Goddess Isida Diamantový Prsteň

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.