Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Puzdro Na Notebook

Olga

Puzdro Na Notebook Puzdro na notebook so špeciálnym remienkom a špeciálne upevnite ďalší systém puzdra. Za materiál som vzal recyklovanú kožu. Existuje niekoľko farieb, z ktorých si každý mohol vyzdvihnúť svoje vlastné. Mojím cieľom bolo urobiť jednoduchý, zaujímavý kufrík na laptop, kde je ľahko spravovateľný systém starostlivosti a kde si môžete pripevniť ďalší prípad, ak musíte so sebou nosiť skúšobnú verziu Mac Book Pro a Ipad alebo mini Ipad. Môžete so sebou nosiť dáždnik alebo noviny. Ľahko vymeniteľný prípad pre každý deň dopytu.

Názov projektu : Olga, Meno dizajnérov : Ari Korolainen, Meno klienta : Private Case.

Olga Puzdro Na Notebook

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.