Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Individuálny Domáci Termostat

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individuálny Domáci Termostat Termostat pre Smartphone predstavuje minimalistický, elegantný dizajn, ktorý je v rozpore s tradičným dizajnom termostatu. Priesvitná kocka prechádza z bielej na farbu okamžite. Jediné, čo musíte urobiť, je použiť jednu z 5 zameniteľných farebných filmov na zadnú stranu zariadenia. Jemná a ľahká farba prináša jemný dotyk originality. Fyzické interakcie sa udržiavajú na minime. Jednoduchý dotyk umožňuje zmenu teploty, zatiaľ čo všetky ostatné ovládacie prvky sú robené pomocou smartfónu používateľa. E-ink screen si vybral pre svoju jedinečnú kvalitu a minimálnu spotrebu energie.

Názov projektu : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Meno dizajnérov : Netatmo, Meno klienta : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Individuálny Domáci Termostat

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.