Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Moon Curve

Prsteň Prírodný svet je v neustálom pohybe, pretože vyvažuje poriadok a chaos. Z rovnakého napätia sa vytvára dobrý dizajn. Jeho vlastnosti sily, krásy a dynamiky vyplývajú zo schopnosti umelca zostať otvoreným týmto protikladom počas aktu stvorenia. Hotový kúsok je súčtom nespočetných možností, ktoré umelec robí. Všetky myšlienky a žiadne pocity vyústia do práce, ktorá je tvrdá a chladná, zatiaľ čo všetky pocity a žiadna kontrola prinášajú prácu, ktorá sa nevyjadruje. Prepletenie týchto dvoch bude výrazom samotného tanca života.

Názov projektu : Moon Curve, Meno dizajnérov : Mary Zayman, Meno klienta : Mary Zayman.

Moon Curve Prsteň

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.