Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Automatizovaný Imigračný Terminál

CVision MBAS 1

Automatizovaný Imigračný Terminál Program MBAS 1 bol navrhnutý tak, aby odolal povahe bezpečnostných produktov a minimalizoval zastrašovanie a strach z technologických aj psychologických aspektov. Dizajn sa javí ako priateľský s čistými čiarami, ktoré plynule prechádzajú zo skenera na obrazovku. Sprievodca hlasom a vizuálmi na obrazovke prvýkrát poukáže používateľov krok za krokom imigračným procesom. Podložka na skenovanie odtlačkov prstov sa dá oddeliť pre ľahkú údržbu alebo rýchlu výmenu. MBAS 1 je jedinečný produkt, ktorého cieľom je zmeniť spôsob, akým prekračujeme hranice, čo umožňuje viacjazyčnú interakciu a priateľskú nediskriminačnú používateľskú skúsenosť.

Názov projektu : CVision MBAS 1, Meno dizajnérov : Prompong Hakk, Meno klienta : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 1 Automatizovaný Imigračný Terminál

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.