Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Automatizovaný Imigračný Terminál

CVision MBAS 2

Automatizovaný Imigračný Terminál Program MBAS 2 bol navrhnutý tak, aby odolal povahe bezpečnostných produktov a minimalizoval zastrašovanie a strach z technologických aj psychologických aspektov. Jeho dizajn znovu interpretuje známe prvky domáceho počítača, aby poskytoval užívateľsky príjemný vzhľad pre vidieckych občanov okolo hraníc Thajska. Hlas a vizuál v sprievodcovi po prvom kroku krok za krokom. Dvojfarebný tón na podložke na odtlačky prstov jasne označuje zóny skenovania. Program MBAS 2 je jedinečný produkt, ktorého cieľom je zmeniť spôsob, akým prekračujeme hranice, pričom umožňuje viac jazykov a priateľskú nediskriminačnú používateľskú skúsenosť.

Názov projektu : CVision MBAS 2, Meno dizajnérov : Prompong Hakk, Meno klienta : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 2 Automatizovaný Imigračný Terminál

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.