Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rozkladacia Pohovka

Umea

Rozkladacia Pohovka Umea je veľmi sexy, vizuálne ľahká a elegantná rozkladacia pohovka pre tri osoby a dve osoby v polohe na spanie. Aj keď je hardvér klasickým systémom klikania, skutočná inovácia tohto riešenia je v sexy líniách a kontúrach, vďaka ktorým je tento nábytok celkom príťažlivý.

Názov projektu : Umea , Meno dizajnérov : Claudio Sibille, Meno klienta : M3.

Umea  Rozkladacia Pohovka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.