Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Viedol Slnečník

NI

Viedol Slnečník NI, inovatívna kombinácia slnečníka a záhradného horáka, je úplne nový dizajn stelesňujúci prispôsobivosť moderného nábytku. Očakáva sa, že NI Parasol bude integrovať klasický slnečník s všestranným osvetľovacím systémom a bude hrať priekopnícku úlohu pri zlepšovaní kvality prostredia na ulici od rána do noci. Proprietárny OTC snímajúci prsty (jednodotykový stmievač) umožňuje ľuďom ľahko nastaviť jas 3-kanálového osvetľovacieho systému. Jeho nízkonapäťový 12V LED ovládač poskytuje energeticky efektívny zdroj energie pre systém s viac ako 2000pcs 0,1W LED, ktoré generujú veľmi malé teplo.

Názov projektu : NI , Meno dizajnérov : Terry Chow, Meno klienta : FOXCAT.

NI  Viedol Slnečník

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.