Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolová Hra

Orbits

Stolová Hra Orbits je dosková hra inšpirovaná priestorom, ktorej cieľom je rozvíjať strategické myslenie a koordináciu ruka-oko. Zlepšuje logickú, kinestetickú a priestorovú inteligenciu. Hra ponúka nekonečné množstvo kombinácií. Obežná dráha je vhodná pre 2-4 hráčov a ľudí vo veku 8 a viac rokov. Cieľom hry je stabilizovať všetky krivky obežnej dráhy bez toho, aby ste ich kontaktovali s ostatnými. Správnym ťahom je prejsť krivku nad alebo pod predchádzajúcu stabilizovanú krivku. V prípade kontaktu krivky s iným hráčom prechádza ťah na ďalšieho hráča. Naplánujte si stratégiu a nekontaktujte krivky!

Názov projektu : Orbits, Meno dizajnérov : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Meno klienta : Orbits.

Orbits Stolová Hra

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.