Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Univerzitná Kaviareň

Ground Cafe

Univerzitná Kaviareň Nová kaviareň „Ground“ slúži nielen na vytvorenie sociálnej súdržnosti medzi fakultou a študentmi technickej školy, ale aj na podporu interakcie medzi členmi iných katedier univerzity a medzi nimi. Pri našom návrhu sme využili netešený betónový objem bývalej seminárnej miestnosti položením palety z orechových dosiek, dierovaného hliníka a rozštiepeného modrého kameňa na steny, podlahu a strop priestoru.

Názov projektu : Ground Cafe, Meno dizajnérov : Bentel and Bentel Architects/Planners, Meno klienta : Yale University.

Ground Cafe Univerzitná Kaviareň

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.