Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hračkársky Dizajn 3D Tlačová Aplikácia

ShiftClips

Hračkársky Dizajn 3D Tlačová Aplikácia Aplikácia Toy Maker ShiftClips CAD / CAM je platforma služieb pre produkty, ktorá umožňuje vynálezcom 10 a vyšším vytvárať a 3D tlačiť svoje vlastné stavebné hračky. Jednoduché GUI aplikácie umožňuje používateľom vyvíjať a upravovať formuláre na inteligentnom tablete a vybrať si množstvo hardvérových spojovacích prvkov alebo klipov, ktoré sa dajú integrovať do ich formulárov, aby vytvorili vlastné kĺbové a rekonfigurovateľné hračky. Vďaka užívateľskej prívetivosti od spoločnosti ShiftClips je ideálny vzdelávací nástroj pre kreatívne procesy navrhovania formulárov a výroby výrobkov.

Názov projektu : ShiftClips, Meno dizajnérov : Wong Hok Pan, Sam, Meno klienta : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips Hračkársky Dizajn 3D Tlačová Aplikácia

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.