Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Moderný Šafran

Le Maestro

Moderný Šafran Le Maestro revolúciu v obuvi obuvi začlenením titánovej päty z Direct Metal Laser Sintered (DMLS). Maticová päta znižuje vizuálnu hmotnosť časti päty a ukazuje štrukturálnu integritu obuvi. Ako doplnok k elegantnému vampu sa používa vysokozrnná koža pre výrazný asymetrický dizajn zvršku. Začlenenie päty do zvršku je teraz zložené do elegantnej a rafinovanej siluety.

Názov projektu : Le Maestro, Meno dizajnérov : Herman Francisco Delos Santos, Meno klienta : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Moderný Šafran

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.