Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčné Barle

Lazarus

Multifunkčné Barle jednoduchý, možný neelektrický stroj na pracovnú silu, ktorý je skutočne navrhnutý na sociálnu interakciu a rehabilitáciu postihnutých. Pretože nie je trápne, dokonale napodobňuje chôdzu bežného človeka. Ako príklad vždy posúvajte ruku na druhú stranu nohy. noha so zdravotným postihnutím môže s tým stúpať po schodoch, pretože môže rozmiestniť palice. Aj palice môžu byť pretvorené na perfektnú stoličku. Ak nie, Lazarus načíta palice. Lazarus ako lekársky prístroj je efektívny, pretože používateľ sa môže pri normálnej sociálnej interakcii postupne a automaticky rehabilitovať a prestať pracovať na rehabilitácii.

Názov projektu : Lazarus, Meno dizajnérov : Sung-Hyeon Yoo, Meno klienta : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Multifunkčné Barle

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.