Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Štítky

Propeller

Štítky Vrtuľa je zbierka liehovín z rôznych častí sveta, spojená s témou leteckej dopravy a pilotom ako znak značky. Rysy každého druhu nápoja sú vystavené prostredníctvom mnohých ilustrácií, nápisov pripomínajúcich letecké odznaky a náčrtky, ktoré slúžia ako recepty na kokteily. Viacúčelový dizajn je doplnený rôznymi tónmi farebnej fólie, rôznymi lakmi, vzormi a reliéfom.

Názov projektu : Propeller, Meno dizajnérov : Asta Kauspedaite, Meno klienta : Stumbras.

Propeller Štítky

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.