Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vstrekovač Adrenalínu

EpiShell

Vstrekovač Adrenalínu EpiShell je viac ako lekárske zariadenie v každodennom živote dopravcov, ale priateľský životný pomocník. Jedná sa o riešenie zamerané na používateľa pre nosičov injekcie epinefrínu s úmyslom zmierniť obavy používateľov z používania injektora, pripomenúť pacientom, aby ho nosili každý deň a intuitívnejšie vykonávať injekciu v prípade núdze. Je vybavený integrovanou nabíjačkou mobilných telefónov, pripojením Bluetooth, hlasovým navádzaním a vymeniteľným vonkajším krytom. Prostredníctvom svojej aplikácie na inteligentnom telefóne môžu používatelia ľahko spravovať svoje funkcie, ako sú IFU, pripojenie Bluetooth, núdzový kontakt a doplňovanie / exp.

Názov projektu : EpiShell, Meno dizajnérov : Hong Ying Guo, Meno klienta : .

EpiShell Vstrekovač Adrenalínu

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.