Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náramkové Hodinky Bluetooth

Knotch

Náramkové Hodinky Bluetooth Ľudia kontrolujú svoje telefóny viac ako 150-krát denne. Inteligentné hodinky navrhnuté v súčasnosti sú iba ďalším mobilným zariadením v rámci samotných hodiniek. „Knotch“ spoločnosti Akira Samson Design je inteligentné hodinky, ktoré umožňujú užívateľovi prijímať oznámenia alebo zmeškané oznámenia z pripojenia Bluetooth k telefónu a poskytovať vibračnú spätnú väzbu, aby ľudia menej často kontrolovali svoj telefón. „Knotch“ má dobré používateľské rozhranie a je dobre viditeľný. „Knotch“ je nákladovo efektívne hodinky, a preto si ho môžu mladí ľudia, ktorí chcú sledovať módne trendy a pokrokové technológie, ľahko dovoliť.

Názov projektu : Knotch, Meno dizajnérov : Akira Deng, Samson So, Meno klienta : Akira Samson Design.

Knotch Náramkové Hodinky Bluetooth

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.