Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Osvetlenie

Roof

Osvetlenie Strecha je svietidlo LED pre interiér, ktorého cieľom je zvýšiť intimitu komunikácie počas rozhovorov. Konkávna forma strechy vytvára prístrešok na večeru, zjednocujúci objekt na stretnutia, zábavný systém osvetlenia pre bývanie v interiéri. Strecha je izolátor. Definuje jedinečný priestor so zjednocujúcou formou a homogénnym svetlom pre ľudí pod nimi. Cítite sa izolovane od okolia a sústredíte sa na stôl a komunikáciu. Drevená textúra tohto svietidla dodáva teplý a prirodzený efekt a predstavuje ekologickú stránku technológie LED.

Názov projektu : Roof, Meno dizajnérov : Hafize Beysimoglu, Meno klienta : Derinled.

Roof Osvetlenie

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.