Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl, Stolička, Svietidlo

Ayers

Stôl, Stolička, Svietidlo Tvar a jednota predmetu v kombinácii s inovatívnym použitím materiálov pri výrobe ako korok a „korokbalt“ sú jedinečné faktory, ktoré odlišujú tento kus od ostatných. Každá stolička je tvarovaná na vysoko technologickom CNC stroji z jedného bloku korku. Rovnaká metóda sa uplatňuje na základňu tabuľky. Stolová doska a kampanula svietidla sú vyrobené z „korkového“ materiálu (inovatívny materiál, ktorý kombinuje čadičové vlákno s korkom), ktorý dodáva kusom ľahkosť. Lampa využíva vo svojom osvetľovacom systéme technológiu LED.

Názov projektu : Ayers , Meno dizajnérov : Albertina Oliveira, Meno klienta : Albertina Oliveira.

Ayers  Stôl, Stolička, Svietidlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.