Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

La Chaise Impossible

Stolička Atraktívny čistý dizajn. „Nemožné kreslo“ stojí iba v dvoch nohách. Je to ľahké; 5 až 10 kg. Napriek tomu silná podpora až do 120 kg. Výroba je jednoduchá, krásna, robustná, večná, nehrdzavejúca, bez skrutiek a klincov. Je modulárny pre rôzne pozície a rôzne použitia, umelecké dielo, kýva, je zábavné, úplne recyklovateľné a ekologicky šetrné, vyrobené z masívneho dreva a hliníkových rúrok, navrhnuté tak, aby vydržalo naveky. (Konštrukcia môže byť vyrobená z rôznych materiálov, ako sú plasty, kovy alebo betón na verejné priestranstvá. Sedadlo z textilu alebo kože)

Názov projektu : La Chaise Impossible, Meno dizajnérov : Enrique Rodríguez "LeThermidor", Meno klienta : LeThermidor.

La Chaise Impossible Stolička

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.