Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Downlight Lampa

Sky

Downlight Lampa Svietidlo, ktoré sa zdá byť plávajúce. Tenký a ľahký disk nainštalovaný niekoľko centimetrov pod stropom. Toto je koncepcia dizajnu dosiahnutá spoločnosťou Sky. Obloha vytvára vizuálny efekt, ktorý spôsobuje, že svietidlo sa javí ako zavesené vo vzdialenosti 5 cm od stropu, čím sa tomuto svetlu prispôsobuje osobný a odlišný štýl. Sky je vďaka svojmu vysokému výkonu vhodný na svetlo z vysokých stropov. Jeho čistý a čistý dizajn však umožňuje, aby sa považoval za skvelú možnosť osvetlenia akéhokoľvek druhu interiérov, ktoré chcú prenášať minimálny dotyk. Konečne, dizajn a výkon, spolu.

Názov projektu : Sky, Meno dizajnérov : Rubén Saldaña Acle, Meno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky Downlight Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.